מעבר לטיפול הסיעודי, אנו מפעילים פרויקט ייחודי מסוגו לחולי אלצהיימר ומחלות דומות אשר שלב התפתחות המחלה אצלם עדיין מאפשר זאת. במסגרת הפרויקט היקרים לכם ואתם תקבלו סדרת מפגשים בבית עם מטפל מומחה, כל מפגש אורך כשעתיים ולקוחות מתן זוכים למספר מפגשים ללא עלות.

בתחילת הטיפול, רכז הפרויקט שלנו יערוך ביקור בית אצל היקרים לכם, ילמד להכיר אותם, ישמע על כישוריהם וכישרונותיהם לפני פרוץ המחלה ויבדוק את התאמתם לפרויקט. לאחר מכן, הם ואתם תקבלו סדרת מפגשים עם מטפל מומחה אשר עבר קורס הכשרה מיוחד לטיפול בחולי אלצהיימר ומחלות דמנטיות אחרות.

במהלך המפגשים, המטפל יגיע למקום המגורים של היקרים לכם ויעניק להם ולכם כלים להתמודדות עם המחלה באמצעות ערכת "פעילות לבריאות" המכילה מגוון פעילויות בנושאים שונים: גירוי חושים, אימון מוחי, משחקים, העלאת זיכרונות, יצירה וכו'.

הטיפול באמצעות הערכה מסייע לשמר את יכולות המטופלים, תורם לשיפור איכות חייהם ומכניס עניין וסיפוק לשגרת החיים תוך עבודה פרטנית, תשומת לב אישית ויצירת אווירה נעימה המעצימים את הקשר עם המטפל.

כל המטפלים בפרויקט עברו קורס הכשרה מיוחד לטיפול בחולי אלצהיימר ומחלות דמנטיות אחרות אשר במסגרתו הם לומדים על התפתחות המחלה, התסמינים, מיומנויות תקשורת ועל טיפול בחולה הדמנטי תוך התנסות בהפעלת ערכת "פעילות לבריאות".

בכל פגישה המטפל יפעיל את היקרים לכם בדרך מהנה ומשמעותית ובמקביל יעביר הן לכם והן למטפל הקבוע את הידע והשיטה על מנת להבטיח את המשכיות הטיפול גם לאחר סיום מפגשי ההדרכה. כל זאת, בלווי והדרכה של רכז הפרויקט לאורך כל התהליך.

פגישה אחר פגישה אתם ויתר בני המשפחה תהיו יותר ויותר שותפים לפעילויות, תקבלו כלים מקצועיים ותצברו ידע ובטחון שיאפשרו לכם להפעיל את היקרים לכם באופן עצמאי ויסייעו לכם ולהם להתמודד טוב יותר עם המחלה.

הניסיון שלנו מלמד שהפרויקט מתקבל על ידי בני המשפחה והמטופלים בשמחה, מעודד את המטופלים לעשייה בתחומים שכבר חדלו לפעול בהם ומסב להם הנאה רבה.

לקבלת מטפל באופן מיידי וללא תשלום*

* בהתאם לשיקול דעתה של החברה