נעים להכיר מתן

חברת מתן שירותי בריאות וסיעוד מתקדמים הוקמה בשנת-1987 והחלה את דרכה עם סניף אחד קטן וחזון גדול, אשר הובילו אותה להיות החברה הפרטית הוותיקה והמנוסה בישראל למתן שירותי סיעוד וטיפול בבית לקשישים ולחולים ברחבי הארץ.
החברה הוקמה על ידי יו"ר החברה בפועל, גב' רינה רמות, בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית וניסיון עשיר בתחום האקדמי ובתחומי ארגון וניהול מערכות קהילתיות גדולות.
כיום, החברה מונה מעל ל-30 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ והיא פועלת במרץ ומסירות בתחומים מגוונים של שירותי רווחה ובריאות תוך כדי שיתוף פעולה עם ארגונים ממשלתיים, עירוניים וציבוריים.

חברת מתן שירותי בריאות וסיעוד מאמינה כי ההון האנושי הוא שיוביל את החברה להגשמת יעדיה ובמתן שירות מסור, איכותי ומקצועי ללקוחותיה.
הצוותים שלנו נבחרו בקפידה ומונים כ- 10,000
 עובדים הכוללים צוותים של מטפלות ומטפלים, אחיות מוסמכות, גרונטולוגים, עובדים סוציאליים, פסיכיאטרים ואנשי תפעול. עובדי מתן מעניקים שירות ברמה הגבוהה ביותר, הן בפן המקצועי והן בפן האישי, תוך הקשבה לצרכיי הלקוח והקפדה על אמינות, איכות, מקצועיות ועמידה בתו תקן כנדרש ממכון התקנים.

אנו מאמינים שהענקת הטיפול הסיעודי הטוב ביותר הוא לא רק העבודה שלנו, אלא הייעוד שלנו וזה מה שהופך את חברת מתן לאחת החברות המובילות בישראל בתחום שירותי הסיעוד והרווחה.

רינה רמות, יו"ר מתן שירותי בריאות, מספרת כיצד הוקמה החברה ומה הניע אותה לתחום הסיעוד והעזרה לקשיש

לקבלת מטפל באופן מיידי וללא תשלום*

* בהתאם לשיקול דעתה של החברה