1. מצב בריאותי – המצב הבריאותי של היקרים לכם הוא כמובן השיקול הראשון שמכריע את הכף. אנו מאמינים שכל עוד המצב מאפשר ליקיריכם להישאר בבית באופן עצמאי בקרבת מי שהם אוהבים, עדיף כך מבחינה בריאותית ומבחינה נפשית. אולם, כשמגיע השלב בו הבריאות אינה מאפשרת השארות בבית ואין פתרון אחר, כדאי לשקול את אפשרות המעבר.
  2. מצב כלכלי – בתי האבות שונים זה מזה במגוון פרמטרים, כמובן שכסף הוא אחד מהם. אולם חשוב להדגיש כי זה שאתם משלמים פחות, לא בהכרח אומר שאתם מקבלים פחות וישנם מבחר בתי אבות מקצועיים וטובים כמו אילו היקרים.
  3. מצב משפחתי – לכל משפחה רקע, מנהגים ואמצעים שונים. ישנן משפחות שבאפשרותן להעניק ליקרים להם כל מה שהם זקוקים לו בבית, אולם לחלק מהמשפחות הדבר אינו מתאפשר וחשוב שתדעו שאין זה מעיד על טיב או אהבת בני המשפחה. לעתים מקרים כמו פטירת בן/בת הזוג או מגורי הילדים בחו"ל יכולים להיות הסיבה המרכזית למעבר לבית אבות.
  4. השפעה חברתית – לחברה יש השפעה על החלטתנו בכל גיל, גם בגיל הזהב. לא פעם נוצר מצב בו מספר חברים מחליטים על מעבר לבית אבות וכך מגדילים את סיכויי חבריהם לעבור בעקבותיהם. פעמים רבות המעבר לבית אבות או לדיור מוגן הינה החלטה קבוצתית הנקבעת מראש, על מנת ליצור סביבה חברתית תומכת התורמת משמעותית לבריאות הפיזית והנפשית של כל החברים בקבוצה.

לקבלת מטפל באופן מיידי וללא תשלום*

* בהתאם לשיקול דעתה של החברה