פרויקטים נוספים

בתי דיור מוגן של עמידר
אנו מפעילים עבור חברת "עמידר" מעל ל- 40 בתי דיור מוגן לקשישים מצפת בצפון ועד אילת בדרום. המערך פועל תחת פיקוח משרדי השיכון, הרווחה והקליטה וכולל עובדים סוציאליים, אמהות בית, מטפלים אישיים ועוד מאות עובדים מקצועיים אשר נותנים שירות לכ- 3400 קשישים ומסייעים להם ככל שנדרש בתחום החברתי, הבריאותי והפיזי.

שירותי חונכות (טיפול סמך מקצועי)
לחברתנו רישיון ממשרד הרווחה להפעלת עובדי סמך מקצועיים. בתחום זה אנו מספקים שרות לרשויות המקומיות. הסיוע מתמקד, בדרך כלל, בהתמודדות היומיומית של המשפחה או היחיד: ניהול משק בית, תפקוד אישי והורי, קשר עם שירותים וסוכנויות בקהילה, מיצוי זכויות וכיו"ב. במסגרת שירותי הסמך הללו אנו תורמים לשיפור תפקודם של ילדים, קשישים ומשפחות הזקוקים לליווי, הנחייה והדרכה בתקופות משבר בחיי היום יום.

משפחתון לקשישים
משנת 1988 אנו מפעילים משפחתון בערד, המתנהל ופועל כבית-אבות במתכונת מיוחדת שנועדה לאפשר לקשישים עצמאיים ומוגבלים חלקית להישאר במסגרת הקהילה, לפעול בתוכה במידת האפשר ולשמר את היכולות והכישורים לעצמאות.

מסייעי טיפול (כח עזר)בבתי חולים
אנו אחראים לאספקת עובדים המשמשים כח עזר במחלקות השונות של המרכזים הרפואיים "סורוקה" בבאר שבע ו"הדסה עין כרם" בירושלים. אנו מקיימים קשר קבוע עם הנהלות בתי החולים תוך דאגה לשביעות רצון מהשירות ואיכותו.

שירות רופאים פסיכיאטרים ליחידות שב"ס
אנו מספקים שירותי רופאים ורופאים פסיכיאטרים ליחידות השב"ס. במסגרת שירות זה אנו מפעילים צוות המעניק שירותי רפואה לאסירים/ עצורים ביחידות.

ליווי סוציאלי לעצורים באיזוק אלקטרוני
חברתנו מספקת לשב"ס שירות של ליווי סוציאלי לעצורים הנמצאים באיזוק אלקטרוני. במסגרת התכנית מגיעים עובדים סוציאליים של מתן לבתי העצורים, בוחנים עמם את משמעות מעצר הבית והשפעתו על חיי המשפחה, הערבים והנאשם, מגדירים את הצרכים והמשימות לביצוע ואת מסגרת התוכנית. התהליך והענקת הליווי הסוציאלי לעצור נעשים על מנת לעזור לו להתמודד עם המצב ולעמוד בתנאי מעצר הבית כחלופה המועדפת על פני מתקן כליאה.
צרו איתנו קשר בכל שאלה ונחזור אליכם בהקדם

לקבלת מטפל באופן מיידי וללא תשלום*

* בהתאם לשיקול דעתה של החברה